Lepiej trafić nie mogliśmy

Sprzedawałam z mężem mieszkanie ponad rok. Firmy, które wybraliśmy poprzez zrobienie tzw castingu nie równają się Panu Wojtkowi. Odezwał się do nas niedawno mówiąc, że ma klienta- pomyśleliśmy sobie kolejna firma, która mówi, że kogoś ma i przyprowadza swoich kolegów/koleżanki. Ku mojemu zdziwieniu w tym przypadku tak nie było. Pan Wojtek przyprowadził klienta, zaprezentował nasze mieszkanie jak nikt, ważne było dla nas ile pracy wnieśliśmy w urządzenie swojego mieszkania. Żaden inny agent nie zwracał uwagi na atuty naszego mieszkania. Transakcja to była czysta formalność. Klient był sprawdzony pod względem kredytowym a to było dla nas niezwykle ważne, gdyż wcześniej mieliśmy problem z klientem, którego inna firma niestety nie sprawdziła przez co straciliśmy czas- ponad miesiąc! Dziękuje serdecznie Panie Wojtku! :) Będziemy polecać gorąco innym wasze biuro.

Linia


Pełne uznanie i szacunek dla pani Beaty

Niespotykany styl bycia ,otwartość,skuteczność i szybkość realizacji zlecenia/dwa tygodnie /gdzie największe firmy pośrednictwa nie mogły wykonać zlecenia przez rok.Jestem usatysfakcjonowany że tacy ludzie pracują w tej firmie jak p.Beata

Bohdan


Super profesjonalna obsługa

W maju 2016 mialem przyjemnosc skorzystac z uslug posrednictwa przy sprzedazy mieszkania swiadczonych przez Pana Wojtka Wodzinskiego. Mialem w swoim zyciu kontakt z kilkoma posrednictwami w Niemczech i Holandii. ( od prawie 30 lat mieszkam w Niemczech). Pan Wojtek swoim profesjonalizmem i zaangazowaniem udowodnil, ze dziala na najwyzszym europejskim poziomie. Dziekuje bardzo i zycze powodzenia

Wojciech S.


Polecamy

Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług firmy "ABC Dom". Pan Wojtek pomógł nam sprawnie i na korzystnych warunkach sprzedać mieszkanie, z czym wcześniej zmagaliśmy się przez długi czas i bez większych rezultatów. Pan Wojtek wykazał się dużym profesjonalizmem i uczciwością, bardzo dobrze nam doradził w wielu ważnych kwestiach, w zasadzie nie ma się do czego przyczepić :) Polecamy!

Ewa i Piotr


ABC DOM Najlepsze :)

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i profesjonalnego doradztwa biura ABC DOM. W szczególności z Pani Moniki, która dobrze wiedziała jak nam doradzić żebyśmy kupili mieszkanie dla naszej córki. Będziemy o Pani pamiętać jak syn za kilka lat przeniesie się do Gdańska. Pozdrawiamy.

Klient kupujący: Małgorzata i Jarosław Walczak


Moja opinia

Szczerze polecam biuro ABC dom. Profesjonalizm Pani Beaty Parol to nie tylko wiedza merytoryczna, lecz wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu w bardzo krótkim czasie udało nam się znaleźć mieszkanie, spełniające nasze oczekiwania. Doskonała znajomość branży, płynny, kompleksowy przepływ informacji, przy tym żadnych, przykrych niespodzianek. Od początku pełne zrozumienie. Pani Beata idealnie dopasowała kilka, atrakcyjnych ofert do naszych potrzeb i oczekiwań, z pośród których wybraliśmy najwłaściwszą. Otrzymaliśmy wiele istotnych i trafnych, sankcjonowanych normami prawnym porad. Oszczędziliśmy mnóstwo czasu niezbędnego na znalezienie odpowiedniej oferty, czy skompletowanie dokumentów. Skrupulatnie sporządzona umowa przedwstępna nie pozostawiała nic do życzenia. Nieruchomość została sprawdzona pod względem prawnym. Nieoceniona była również pomoc w dopełnieniu kwestii notarialnej. Szczerze polecam !

Ewa Tomasik


POLECAMY

Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie Przy SPRZEDAŻY nieruchomości.

Taki doradca Jak Pani Monika Świerczyńska do Prawdziwy Skarb.

Pełen profesjonalizm, A Przy Tym Bardzo sympatyczna i życzliwa osoba.

Kompleksowa OBSŁUGA i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności po sfinalizowaniu transakcji.

Serdecznie dziękuję i polecam Agencje Wszystkim z czystym sumieniem, bo naprawde warto.

Klient Sprzedający: Anna Popielarczyk


BARDZO!

Profesjonalna, miła oraz sprawna obsługa. Pani Beata jest bardzo fajną, miłą, ciepłą osobą - można pytać ją absolutnie o wszystko - pomoże, doradzi, odpowie konkretnie, doradzi. Naprawdę wspaniale dba o klienta. POLECAM! :)

Klient Kupujący: Alicja

Data: 06.03.2018 r.


JESTEM ZADOWOLONA

Przede wszystkim profesjonalizm, ale również ciepłe i sympatyczne podejście do klienta. Transakcja została przeprowadzona bardzo szybko i sprawnie. Serdeczniepolecam usługi Pani Beaty Parol.

Klient Sprzedający: Grażyna N.L

Data: 03.03.2018 r.


Usługa wykonana sprawnie i rzeczowo. Jestem zadowolony z usług pośrednika.

Klient Sprzedający: Gustaw

Data: 08.02.2018 r.


 Szybka akcja i duża pomoc oraz udzielenie rzetelnej informacji. 

Klient Kupujący: Tadeusz K.

Data: 12.02.2018 r.


BARDZO DOBRA WSPÓŁPRACA

Współpraca odbywała się na dległość. Wszystkie niezbędne sprawy zostały załatwione przez Panią Beate. Polecam usługi ABC DOM.

Klient Sprzedający: Krzysztof G.

Data: 18.12.2017 r.


 

Usługa jest dopięta do końca. Sprawne zarządzanie sprzedawaną nieruchomością. 

Klient Sprzedający: Bogdan K. 

Data: 01.02.2018 r.


 

BARDZO ZADOWOLONY

Profesjonalne i miłe wykonanie pracy!!! POLECAM!!!

Klient Sprzedający: Ryszard Ż. 

Data: 4.02.2018 r.


 

Jestem bardzo zadowolony z usług ABC DOM

Pani Beata Parol jest bardzo kompetentna i pomocna, potrafi wyjaśnić w przystępny sposób wszelkie kwestie związane z procedurą zakupu mieszkania. Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Beatą i firmą ABC DOM.

Klient Kupujący: Kamil

Data: 24.08.2018 r.


Jestem bardzo zadowolony z usług. Profesjonalne podejście do sprawy.

Klient Sprzedający: Edward Sz.

Data: 19.06.2018 r.


Pani Beata Parol to osoba bardzo kompetentna. Wszystkie sprawy związane ze sprzedażą oraz kupnem mieszkania załatwia kompleksowo. Naszym jedynym zadaniem było jedynie podpisanie aktu. Polecamy Panią Beatę serdecznie!

Klient Sprzedający oraz kupujący: Bożena, Mariusz T.

Data: 21.06.2018 r.


 Jestem zadowolona z usług firmy. Profesjonalna usługa podczas kupna oraz odbioru mieszkania. Firma godna zaufania. Polecam.

Klient Kupujący: Martyna S.M.

Data: 27.06.2018 r.


 

Sprawna i skuteczna obsługa w przyjaznej atmosferze. Polecam!

Klienci Sprzedający: Elżbieta D. 

Data: 07.07.2018 r.


 Moje zadowolenie od samego początku transakcji. Pomoc, wiedza, szybkość działania spełniają wszystkie wymogi osoby kupującej. Od a do z w krótkim czasie. Wysoka poprzeczka. Oby tak dalej. Polecam

Klient Kupujący: Rafał G.

Data: 14.07.2018 r.


Szybka i profesjonalna obsługa, wszelkie pytanie i wątpliwości załatwiane na bieżąco i bez zbędnej zwłoki.

Klient Kupujący: Renata R.

Data: 08.10.2016 r.


Jestem bardzo zadowolony z obsługi Pani Beaty Parol, wszystko poprowadziła szybko i sprawnie oraz bardzo dokładnie i skrupulatnie. Polecam tą osobę wszystkim szukającym mieszkania lub chcącym sprzedać swoje. Wkłada dużo pracy oraz serce w to co robi.

Klient Kupujący: Krzysztof B.

Data: 01.10.2016 r.


Profesjonalizm, doradztwo poza zakresem obowiązków.

Klient Kupujący: Bartosz, Justyna

Data: 11.11.2017 r.


Fachowa obsługa, miły kontakt, rzetelność przedstawiania ofert.

Klient Kupujący: Wioletta

Data: 01.02.2018 r.


Polecam usługi Pani Beatki, sumienna, kontaktowa, ma bardzo fachowe podejście do sprawy. Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo chętnie będę polecała moim znajomym.

Klienci Sprzedający: Żaneta

Data: 03.04.2018 r.


 

Pani Beata bardzo pomocna, zawsze można liczyć na jej pomoc.

 Klient kupujący: Paulina Ż.

Data: 02.12.2016 r.


Profesjonalizm, zaangażowaniedyscyplina, kultura bycia językowa, możliwość konsultacji, doradztwa fachowego, bezstronność, dbałość o interes klienta.

Klient Sprzedający: Bohdan, Danuta M.

Data: 22.04.2016 r.


 Jestem bardzo zadowolony z pracy, pomocy Pana Grzegorza. Jest On profesjonalistą, moglem na niego liczyć podczas całości transakcji.

Klient Sprzedający: Jarosław


 

Jestem zadowolona z zakupu mieszkania przez firmę ABC DOM Beata Parol. Transakcję załatwiłam bardzo szybko i sprawnie. Dokumenty do sprzedaży były profesjonalnie przygotowane, bez zbędnej zwłoki, dzięki czemu, że niczego nie brakowało, transakcja zawarcia umowy notarialnej została przeprowadzona w błyskawicznym tempie. Polecam pracownika Pana Grzesia, który w miły sposób doradził i skutecznie prowadził moją sprawę.

Klient Kupujący: Marzena O.

Data: 29.10.19 r


Transakcja od "A " do "Z" przeprowadzona profesjonalnie i szybko. Bardzo dobry kontakt z pośrednikiem Grzegorzem Sikora. Z całego serca polecam.

Klient Kupujący: Hubert

Data: 26.11.19 r.


Transakcja przeprowadzona bardzo sprawnie i przygotowana fachowo, bardzo szybko i bezproblemowo skojarzono z klientem. Pan Grzegorz Sikora spisał się na 6+.

Klient Sprzedający: Krzysztof

Data: 26.11.19 r