3-pokojowe mieszknie na Oruni z pięknym widokiem.

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 52 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Gdańsk Orunia Górna , Raduńska
  • Piętro: 2 na 4
  • Numer oferty : ABC704516
  • Cena za m2 : 6615.38 PLN

LOKALIZACJA
Jedna z najbardziej malowniczych i spokojnych części Gdańska - Orunia ul. Raduńska. Blisko Park Oruński i Kanał Radunia. Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość zieleni, nadmorskich terenów rekreacyjnych oraz pełną infrastrukturę. Ośrodek zdrowia, przedszkola, szkoła muzyczna, sklepy, apteka, galeria Forum, Biedronka sprawiają, że jest to miejsce bardzo wygodne do życia. Doskonała komunikacja z całym Trójmiastem (PKP- przystanek ok. 12 min. piechotą, przystanek autobusowy ok. 3min. piechotą). Dobry dojazd na obwodnicę.

BUDYNEK
Wybudowany został w 1965 roku. Cztery piętra, dobrze utrzymany i ocieplony. Parking ogólnodostępny pod budynkiem. Klatka schodowa przestronna, spółdzielnia mieszkaniowa planuje remont na 2021r. Ładnie doświetlona, wejście zabezpieczone domofonem.

OPIS MIESZKANIA
Słoneczne, dwustronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3- pokojowe znajdujące się na 2- piętrze o pow. użytkowej 52 m2. Lokal składa się z:
- przedpokoju o pow. ok 3.40 m2,
- łazienki o pow. ok. 3.40 m2 i oddzielnej toalety o pow. ok. 1.20m2,
- kuchni o pow. ok. 8.50 m2,
- 2 sypialni o pow. ok. 9 m2,
- pokoju dziennego o pow. ok. 17.50 m2 (z wyjściem na balkon),
Mieszkanie wymaga remontu, wymienione zostały okna na PCV (w tym jedno jest drewniane) Na podłodze parkiet w bardzo dobrym stanie, który można wycyklinować. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok 2,70 m2. Ogrzewanie i woda z miasta. Idealne dla młodych ludzi lub pod inwestycje. Bez obciążeń i zadłużeń. Do natychmiastowego wydania. Zapraszam na prezentację. Licencja zaw. 25162

INFORMACJE FINANSOWE
Cena mieszkania: 344.000 zł,
Czynsz: 484 zł. (w tym zaliczka na centralne ogrzewanie, c.w. i z.w. wywóz nieczystości, f. remontowy)