Pruszcz Gdański, Obrońców Pokoju

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 63,56 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Pruszcz Gdański , Obrońców Pokoju
  • Piętro: 4 na 4
  • Numer oferty : ABC779817
  • Cena za m2 : 5805.54 PLN


LOKALIZACJA
Pruszcz Gdański - ul. Obrońców Pokoju to samo centrum miasta. W bliskiej odległości Starostwo Powiatowe i  piękny park. Liczne butiki, bank, sklepy odzieżowe- spożywcze, piekarnia, restauracja Kameleon, przedszkole, szkoła podstawowa z krytym basenem, Zespół Szkół Zawodowych, technikum oraz liceum. W odległości 10 minut znajduje się stacja PKP do Gdańska oraz przystanek autobusowy MZK, z którego można dojechać licznymi autobusami do Gdańska, Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Straszyna oraz Rotmanki. Dodatkowo po terenie Pruszcza Gdańskiego kursuje darmowa linia 107. Dojazd autem do centrum Gdańska zajmuje zaledwie 15 minut, natomiast do Obwodnicy Trójmiasta ok. 10 minut.

BUDYNEK
Wybudowany został w 1975 roku. Czteropiętrowy, w dobrym stanie. Klatka schodowa przestronna. Przed budynkiem duży ogólnodostępny parking. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone domofonem, w najbliższej przyszłości planowane ocieplenie budynku i odmalowanie.

OPIS MIESZKANIA
Bardzo słoneczne i rozkładowe 4- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na 4- piętrze, o łącznej pow. użytkowej 63,56 m2. Lokal składa się z:
- pokoju dziennego z wyjściem na balkon,
- 3 niezależnych sypialni,
- kuchni,
- łazienki i oddzielnego W-C,
- przedpokoju,
Mieszkanie przeszło częściowy remont. Całe w jasnej kolorystyce, została wymieniona elektryka, drzwi i położono w pokojach nowe deski laminowane. Wszędzie okna plastikowe. Kuchnia, w-c, i przedpokój zostały odświeżone. Łazienka nowoczesna w biało- beżowej kolorystyce. Wyposażona w wannę, umywalkę i białą lakierowaną szafkę. Balkon duży wyposażony w markizę. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o pow. 4,86 m2. Bez obciążeń i zadłużeń. Idealne dla rodzimy z dziećmi lub pod wynajem. Zapraszam na prezentację. Licencja zaw. 25162

INFORMACJE FINANSOWE
Cena mieszkania: 369 000 zł
Czynsz: ok. 800 zł (w tym c.o. zaliczka na z.w. i z.w. wywóz nieczystości, f. remontowy)