Beata Parol +48 690 250 230
Wojciech Wodziński +48 799 280 614

A - Atrakcyjność oferty
B - Bezpieczeństwo transakcji
C - Cena korzystna dla obu stron

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z precyzyjnie wyselekcjonowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży na rynku nieruchomości- również zagranicznej.

Zajmujemy się obrotem nieruchomościami na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Współpracujemy z 70 deweloperami na terenie trójmiasta.

Pośredniczymy w zakupie, sprzedaży, wynajmie różnych nieruchomości nie tylko na terenie Trójmiasta.

Celem naszej pracy, która jest naszą pasją, jest zadowolenie naszych klientów. Dzięki specjalistom, z którymi współpracujemy jesteśmy w stanie pomóc Wam, drodzy klienci na każdym etapie transakcji.

Współpracujemy z doradcą kredytowym oraz notariuszem, którzy zapewniają najniższą cenę oraz bezpieczeństwo transakcji. Zawsze postępujemy zgodnie z obowiązującym prawem na rynku nieruchomości i etyką zawodową.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie co znacznie poprawia jakość usług. Szybkie i sprawne znajdowanie nowych mieszkań, dopasowanych do państwa oczekiwań oraz sprzedaż zapewnia nam sukces.

Do swojego czasu podchodzimy elastycznie- zawsze znajdujemy czas na spotkania z Wami.

Nie ograniczamy się tylko do swoich ofert, chętnie współpracujemy z innymi biurami nieruchomości, dzięki czemu daje nam to możliwość na zwiększenie oferty mieszkań i jeszcze szybszą sprzedaż.