Beata Parol +48 690 250 230
Wojciech Wodziński +48 799 280 614

Sprzedawałam z mężem mieszkanie ponad rok. Firmy, które wybraliśmy poprzez zrobienie tzw castingu nie równają się Panu Wojtkowi. Odezwał się do nas niedawno mówiąc, że ma klienta- pomyśleliśmy sobie kolejna firma, która mówi, że kogoś ma i przyprowadza swoich kolegów/koleżanki. Ku mojemu zdziwieniu w tym przypadku tak nie było. Pan Wojtek przyprowadził klienta, zaprezentował nasze mieszkanie jak nikt, ważne było dla nas ile pracy wnieśliśmy w urządzenie swojego mieszkania. Żaden inny agent nie zwracał uwagi na atuty naszego mieszkania. Transakcja to była czysta formalność. Klient był sprawdzony pod względem kredytowym a to było dla nas niezwykle ważne, gdyż wcześniej mieliśmy problem z klientem, którego inna firma niestety nie sprawdziła przez co straciliśmy czas- ponad miesiąc! Dziękuje serdecznie Panie Wojtku! :) Będziemy polecać gorąco innym wasze biuro.

Linia

Niespotykany styl bycia ,otwartość,skuteczność i szybkość realizacji zlecenia/dwa tygodnie /gdzie największe firmy pośrednictwa nie mogły wykonać zlecenia przez rok.Jestem usatysfakcjonowany że tacy ludzie pracują w tej firmie jak p.Beata

Bohdan

W maju 2016 mialem przyjemnosc skorzystac z uslug posrednictwa przy sprzedazy mieszkania swiadczonych przez Pana Wojtka Wodzinskiego. Mialem w swoim zyciu kontakt z kilkoma posrednictwami w Niemczech i Holandii. ( od prawie 30 lat mieszkam w Niemczech). Pan Wojtek swoim profesjonalizmem i zaangazowaniem udowodnil, ze dziala na najwyzszym europejskim poziomie. Dziekuje bardzo i zycze powodzenia

Wojciech S.

Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług firmy "ABC Dom". Pan Wojtek pomógł nam sprawnie i na korzystnych warunkach sprzedać mieszkanie, z czym wcześniej zmagaliśmy się przez długi czas i bez większych rezultatów. Pan Wojtek wykazał się dużym profesjonalizmem i uczciwością, bardzo dobrze nam doradził w wielu ważnych kwestiach, w zasadzie nie ma się do czego przyczepić :) Polecamy!

Ewa i Piotr

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i profesjonalnego doradztwa biura ABC DOM. W szczególności z Pani Moniki, która dobrze wiedziała jak nam doradzić żebyśmy kupili mieszkanie dla naszej córki. Będziemy o Pani pamiętać jak syn za kilka lat przeniesie się do Gdańska. Pozdrawiamy.

Klient kupujący: Małgorzata i Jarosław Walczak

 

Szczerze polecam biuro ABC dom. Profesjonalizm Pani Beaty Parol to nie tylko wiedza merytoryczna, lecz wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu w bardzo krótkim czasie udało nam się znaleźć mieszkanie, spełniające nasze oczekiwania. Doskonała znajomość branży, płynny, kompleksowy przepływ informacji, przy tym żadnych, przykrych niespodzianek. Od początku pełne zrozumienie. Pani Beata idealnie dopasowała kilka, atrakcyjnych ofert do naszych potrzeb i oczekiwań, z pośród których wybraliśmy najwłaściwszą. Otrzymaliśmy wiele istotnych i trafnych, sankcjonowanych normami prawnym porad. Oszczędziliśmy mnóstwo czasu niezbędnego na znalezienie odpowiedniej oferty, czy skompletowanie dokumentów. Skrupulatnie sporządzona umowa przedwstępna nie pozostawiała nic do życzenia. Nieruchomość została sprawdzona pod względem prawnym. Nieoceniona była również pomoc w dopełnieniu kwestii notarialnej. Szczerze polecam !

Ewa Tomasik

 

Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie Przy SPRZEDAŻY nieruchomości.

Taki doradca Jak Pani Monika Świerczyńska do Prawdziwy Skarb.

Pełen profesjonalizm, A Przy Tym Bardzo sympatyczna i życzliwa osoba.

Kompleksowa OBSŁUGA i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności po sfinalizowaniu transakcji.

Serdecznie dziękuję i polecam Agencje Wszystkim z czystym sumieniem, bo naprawde warto.

Klient Sprzedający: Anna Popielarczyk