DWA DOMY W CENIE JEDNEGO , PRUSZCZ GD OKOLICE

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
990 000 PLN , Pow. 215 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
215 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Różyny , Gdańska
Rok budowy:
2006
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
ABC695882
Powierzchnia działki:
1 319 m2
Cena za m2:
4 605 PLN
SUPER  OFERTA  - 2 DOMY  W CENIE  JEDNEGO ! 

IDEALNA  DLA  DWÓCH  RODZIN LUB PRZYJACIÓŁ :)

Posiadamy  na  sprzedaż  atrakcyjną  nieruchomość , w skład  której  wchodzą  dwa  budynki  mieszkalne  na działce o pow. 1 319 m2 , która  ma  możliwość podziału  na  dwie osobne działki.

Pierwszy  to  budynek parterowy mieszkalny z  2006r   jednorodzinny wolnostojący, wykończony  o pow. 97 m2  całkowicie wykończony  składający  się   z  salonu  z  wyjściem na słoneczny taras,  3 sypialni (10-12m2)   , z czego w jednej  duża praktyczna szafa typu komandor,  kuchni wyposażonej w sprzęt AGD: piekarnik w zabudowie (firma electrolux), zmywarkę, płytę indukcyjną,  okap, lodówkę oraz kamienny zlew,  łazienki ( 6m2)   z wanną, podwieszanym WC oraz nadblatową umywalką, całość utrzymana w odcieniach beżu , korytarza  z szafą w zabudowie (typu komandor).
Budynek  został  ocieplony i wykończony tynkiem  strukturalnym w ciepłych kolorach.
Ogrzewanie: piec  gazowy  2020r,
Sieci:  wodociąg,  kanalizacja 

Drugi budynek ,  parterowy z poddaszem  użytkowym  o pow. 118 m2,  w stanie do aranżacji własnej  i  wykończenia - pusta przestrzeń. Do budynku zostały doprowadzone przyłącza.  


Działka zadbana , bardzo ładnie   zagospodarowana ,  ogrodzona  , na terenie  ogrodu   oczko wodne. wjazd z

LOKALIZACJA:
Z miejscowości szybki dojazd do obwodnicy trójmiejskiej oraz obwodnicy południowej, dzięki czemu można wygodnie i szybko dojechać w dowolne miejsce Trójmiejskiej Aglomeracji oraz do wyjazdu z Trójmiasta w dowolnym kierunku. Nieruchomość jest również dobrze skomunikowana z Pruszczem Gdańskim.
W niedalekiej odległości znajdują się przystanki autobusowe komunikacji miejskiej.
Dom posadowiony jest na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w bliskiej  odległości  4 km od  Pruszcza  Gdańskigo  i  zjazdu na  obwodnicę.  
Wszystko to sprawia, że oferta stanowi bardzo ciekawą propozycję dla każdego kto szuka rozsądnego kompromisu pomiędzy spokojem i ciszą. a mieszkaniem z szybkim dojazdem do centrum aglomeracji.

Zapraszam na prezentację.
Do ceny ofertowej należy doliczyć koszty podatku od czynności cywilno- prawnych w wysokości 2%, koszty aktu notarialnego oraz koszty obsługi transakcji.
Nieprawidłowy adres E-mail