Działka z pięknym widokiem o pow. 1013 m2.

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
255 000 PLN , Pow. 1 013 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 013 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Małkowo
Numer oferty:
ABC654172
Cena za m2:
252 PLN
LOKALIZACJA
Małkowo to cicha i spokojna miejscowość kaszubska położona w gminie Żukowo, przy drodze krajowej nr. 20 ze Starogardu do Gdyni. W otoczeniu lasów, pól i jezior. Miejsce to sprzyja ludziom kochającym aktywnie spędzać czas na spacerach, wycieczkach rowerowych czy bieganiu. W miejscowości znajdują się sklepy spożywcze jak i przystanek autobusowy z którego autobus bezpłatnie zabiera dzieci do szkoły. Dojazd do Żukowa zajmuje ok. 10 min samochodem gdzie rozwinięta jest pełna infrastruktura (stacja PKM, przychodnia lekarska, szkoła podstawowa, przedszkole, LIDL, Biedronka, liczne sklepy spożywcze, sklep zoologiczny, apteka, restauracje, s. kosmetyczny i s.  fryzjerski) sprawiają że to komfortowe i zarazem bardzo spokojne miejsce do życia. Z łatwością dojedziemy autem do Gdańska, a dojazd do centrum Gdyni zajmuje zaledwie 40min. (26 km) Bardzo dobre połączenie z całym Trójmiastem.

OPIS DZIAŁKI
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1013 m2. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego z ogrodem (działka w prostokącie-teren płaski). Dojazd do działki utwardzoną drogą prywatną. W rogu działki  znajduje się skrzynka elektryczna,  w drodze znajduje się wodociąg i gazociąg (ok. 60 m. w linii prostej) Dodatkowo światłowód ok. 20m. Określone warunki zabudowy. Działka znajduje się na końcu ulicy, tuż obok państwowego lasu w którym swoje gniazda mają liczne ptaki min. łabędzie i żurawie. Dodatkowo istniej możliwość dokupienia drugiej działki sąsiadującej o pow. 1618m2 (405 000 zł) która daje możliwość powiększenia terenu i uzyskania bezpośredniego dostępu do lasu.
Działka bez obciążeń i zadłużeń do natychmiastowego wydania.
Zapraszam na prezentację. Licencja zaw. 25162.

INFORMACJE FINANSOWE
CENA: 255 000 zł.

* Do ceny ofertowej należy doliczyć koszty podatku od czynności cywilno- prawnych w wysokości 2%, koszty aktu notarialnego oraz koszty obsługi transakcji.
* PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI WIĄŻE SIĘ Z PODANIEM DANYCH OSOBOWYCH (IMIĘ, NAZWISKO) ORAZ PODPISANIE POTWIERDZENIA WSKAZANIA ADRESU
Nieprawidłowy adres E-mail