Piękna działka budowlana o pow. 1618 m2.

Działka (Budowlana) na sprzedaż
405 000 PLN , Pow. 1 618 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 618 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Małkowo
Numer oferty:
ABC889956
Cena za m2:
250 PLN
LOKALIZACJA
Małkowo to cicha i spokojna miejscowość kaszubska położona w gminie Żukowo, przy drodze krajowej nr. 20 ze Starogardu do Gdyni. W otoczeniu lasów, pól i jezior. Miejsce to sprzyja ludziom kochającym aktywnie spędzać czas na spacerach, wycieczkach rowerowych czy bieganiu. W miejscowości znajdują się sklepy spożywcze jak i przystanek autobusowy z którego autobus bezpłatnie zabiera dzieci do szkoły. Dojazd do Żukowa zajmuje ok. 10 min samochodem gdzie rozwinięta jest pełna infrastruktura (stacja PKM, przychodnia lekarska, szkoła podstawowa, przedszkole, LIDL, Biedronka, liczne sklepy spożywcze, sklep zoologiczny, apteka, restauracje, s.  kosmetyczny i s. fryzjerski) sprawiają że to komfortowe i zarazem bardzo spokojne miejsce do życia. Z łatwością dojedziemy autem do Gdańska, a dojazd do centrum Gdyni zajmuje zaledwie 40min. (26 km) Bardzo dobre połączenie z całym Trójmiastem.

OPIS DZIAŁKI
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1618m2. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego z ogrodem. Dojazd do działki utwardzoną drogą prywatną. W drodze znajduje się prąd, wodociąg i gazociąg Dodatkowo światłowód ok. 20m. Działka znajduje się na końcu ulicy, tuż obok państwowego lasu w którym swoje gniazda mają liczne ptaki min. łabędzie i żurawie. Dodatkowo istniej możliwość dokupienia drugiej działki sąsiadującej o pow. 1013m2 (255 000 zł) która daje możliwość powiększenia terenu. 
Działka bez obciążeń i zadłużeń do natychmiastowego wydania. Zapraszam na prezentację.
Licencja zaw. 25162.

INFORMACJE FINANSOWE
CENA: 405 000 zł.
* Do ceny ofertowej należy doliczyć koszty podatku od czynności cywilno- prawnych w wysokości 2%, koszty aktu notarialnego oraz koszty obsługi transakcji.

* PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI WIĄŻE SIĘ Z PODANIEM DANYCH OSOBOWYCH (IMIĘ, NAZWISKO) ORAZ PODPISANIE POTWIERDZENIA WSKAZANIA ADRESU.
Nieprawidłowy adres E-mail