Lokal o pow. 70m2- Reda (parter, witryna, parking)

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
699 000 PLN , Pow. 70,01 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
70,01 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Reda , Gdańska
Rok budowy:
2020
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
ABC158281
Cena za m2:
9 984 PLN

LOAKALIZACJA
Reda ul. Gdańska doskonała lokalizacja położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 6, łączącej Szczecin z Gdańskiem. Z łatwością dojedziemy do całego Trójmiasta, Wejherowa, czy na Półwysep Helski. Doskonała lokalizacja stanowiąca własną reklamę na twój własny biznes.

BUDYNEK
Kameralny, nowoczesny i bardzo dobrze utrzymany z 2020 roku. Trzykondygnacyjny z dużą ilością przeszkleń i windą. Bezpośredni pod budynkiem parking ogólnodostępny dla Klientów- wyłożony kostką. Ogrzewanie w budynku z własnej kotłowni gazowej.

OPIS LOKALU
Lokal handlowo-usługowy znajdujący się na parterze łącznej pow. użytkowej 70.01m2. Przestronny i ładnie doświetlony przeszkloną od strony ulicy witryną. Bardzo dobrze widoczną z głównej drogi. Wejście własne- bezpośrednio od frontu. Cały lokal ładnie wykończony i zadbany. Piękna tolata i funkcjonalny aneks kuchenny, ktory może pozostać w lokalu. Istnieje możliwość przearanżowania wnętrza do swoich własnych potrzeb. W całym lokalu ogrzewanie podłogowe. Dodatkowo siła. Miejsce to idealnie sprawdzi się jako sklep, salon fryzjerski, salon kosmetyczny, gabinet stomatologiczny, biuro, kancelaria, medycyna estetyczna, solarium, salon masażu, gabinet lekarski lub do dalszego wynajmu jako lokata kapitału. Serdecznie zapraszam na prezentację. Licencja zaw. 25162

INFORMACJE FINANSOWE
Cena: 699 000 zł (podana cena jest kwotą netto- należy doliczyć podatek VAT*)
Czynsz: 719zł (w tym c.o. zaliczka na c.w. i z.w. wywóz nieczystości, f. remontowy)


Do ceny ofertowej należy doliczyć koszty aktu notarialnego oraz koszty obsługi transakcji.

PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI WIĄŻE SIĘ Z PODANIEM DANYCH OSOBOWYCH (IMIĘ, NAZWISKO) ORAZ PODPISANIE POTWIERDZENIA WSKAZANIA ADRESU.

Nieprawidłowy adres E-mail