Apartament na Klifie nad morzem! Mechelinki

Mieszkanie na sprzedaż
460 000 PLN, Pow. 28,70 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
28,70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Mechelinki , Klifowa
Rok budowy:
2015
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
ABC899847
Cena za m2:
16027.87 PLN

Powierzchnia apartamentu typu studio to 28,7m2. Do mieszkania dodatkowo należy duży balkon (jest to 1 piętro).Na terenie posesji znajduje się duży taras z widokiem na morze oraz prywatne schody bezpośrednio na plaże!. Wydzielona kuchnia w zabudowie na wymiar z płyt laminowanych wysokiej jakości, płyta grzewcza oraz piekarnik z mikrofalą.
W salonie między innymi stół na zamówienie, okrągły przygotowany dla 3 osób. Powierzchnię zwiększa zabudowana antresola, w której obecnie znajduje się składzik na pościel, meble ogrodowe.
W łazience zestaw prysznicowy firmy Hansgrohe, wanna, drewniany blat wraz z umywalką oraz piecyk dwufunkcyjny i grzejnik gazowo-elektryczny.
W całym mieszkaniu ogrzewanie podłogowe (+ elektryczny grzejnik w łazience).
Brama wjazdowa otwierana na pilota, miejsce postojowe nie są przypisane do poszczególnych lokali. Stajemy, gdzie jest miejsce. Miesięczny czynsz do Administracji to tylko koszt 142 zł (wraz z zaliczką na wodę i funduszem remontowym). W tym roku wykonany przegląd piecyka gazowego w mieszkaniu oraz wymiana licznika wody.
Do końca marca powstanie na terenie posesji zadaszona wiata śmietnikowa.
Mieszkanie inwestycyjne zarejestrowane na bookingu, z racji bliskości Gdyni oraz lotniska Kosakowo cały sezon ze sporym obłożeniem zwłaszcza takich imprez, jak Opener Festiwal, czy Airshow.
#morze #plaża #klif #Gdynia #lato #wakacje #wypoczynek 

Nieprawidłowy adres E-mail