Funkcjonalne 2-pokojowe na oś. Wschód/ blisko PKP

Mieszkanie na sprzedaż
340 000 PLN, Pow. 50,10 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
50,10 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Pruszcz Gdański , Jarosława Dąbrowskiego
Piętro:
2 na 2
Numer oferty:
ABC330603
Cena za m2:
6 786 PLN
LOKALIZACJA
Ulica Dąbrowskiego zlokalizowana jest na osiedlu Wschód w Pruszczu Gdańskim. W pobliżu znajduje się publiczne przedszkole, przystanek autobusowy zapewniający dojazd do Gdańska oraz innych okolic Pruszcza Gdańskiego (linia 200, 205, 207 oraz darmowa linia 107), szkoła podstawowa, liceum, Biedronka. Niewątpliwym największym atutem lokalizacji jest bliskość PKP (300m)- do Gdańska można dojechać w 9 minut, do Gdyni w 34 minuty.

BUDYNEK
Wybudowany został w 1970 roku. Dwupiętrowy, ocieplony, utrzymany w bardzo dobrym stanie. Klatka schodowa przestronna. Przed budynkiem ogólnodostępny parking. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone domofonem.

OPIS MIESZKANIA
Dwustronne i funkcjonalne 2- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na 2 piętrze, o łącznej pow. użytkowej 50,1 m2. Lokal składa się z:
- pokoju dziennego (strona wschodnia)
- pokoju z wyjściem na balkon (strona zachodnia)
- łazienki z W-C i przedpokoju
Mieszkanie z wielkim potencjałem i możliwością aranżacji dodatkowej sypialni w kuchni. Wszędzie piękny parkiet nadający się do cyklinowania. W całym mieszkaniu wymienione zostały okna na plastikowe, elektryka, wyrównane ściany. Dodatkowo nowe drzwi wewnętrzne. Kuchnia i łazienka jest do remontu. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o pow. 6,60 m2. Ogrzewanie miejskie. Woda na gaz. Idealne dla pary, rodziny z dziećmi lub pod inwestycję. Zapraszam na prezentację. Licencja zaw. 25162

INFORMACJE FINANSOWE
Cena mieszkania: 340.000 zł
Czynsz: ok. 560 zł (w tym c.o. zaliczka na z.w, wywóz nieczystości, f. remontowy)
Nieprawidłowy adres E-mail