Opinie naszych klientów

 
      
Klient: Jacek
Data: 20.11.2022 r.

Pani Beata sprzedała nasze mieszkanie bardzo szybko i bez problemów. 100% skuteczności. Polecam.Klient: Mariusz S.

Data: 20.08.2022 r.

Bardzo profesjonalnie przeprowadzone wszystkie czynności związane z zakupem nieruchomości.Pan Grzegorz Sikora indywidualnie podchodzi do naszych wymagań,posiada ogromną wiedzę.Bardzo kreatywny człowiek,dla którego sprzedaż nieruchomości to chyba nie tylko praca,ale również pasja.Dziekujemy bardzo za współpracę.Polecamy ABC Nieruchomości i p.Grzesia.
Klient: Paweł and Ania
Data: 25.05.2022 r.


Bardzo polecam. Doskonała obsługa. Pan Grzegorz Sikora wykazał się niebywałym profesjonalizmem i umiejętnościami negocjacyjnymi. W niecały miesiąc udało się sfinalizować całą transakcję kupna mieszkania. Gorąco polecamy, Paweł i Ania.
Klient: Waldi
Data: 25.04.2022 r.

Serdecznie polecam agencje ABCDOM NIERUCHOMOŚCI, szczególnie Panią Beate Parol. Bardzo profesjonalne podejście sprawiło że w szybkim tempie udało mi się wynająć mieszkanie. Pani Beata to rzeczowy, kompetentny i rzetelny agent, który zawsze służy pomocą i zaangażowaniem w powierzone obowiązki.Klient: Kasia
Data: 25.08.2022 r.

Polecam współpracę z Panią Beatą, bardzo konkretna osoba, jesteśmy z narzeczonym bardzo zadowoleni ! drugi raz również wybralibyśmy biuro ABCDOM.Klient: Agnieszka Sz.
Data: 26.03.2022 r.


Grupa profesjonalistów rzetelnie wykonujących swoją pracę. Można liczyć na rzeczową pomoc na każdym etapie. Wszystko to wpływa na jak najbardziej pozytywną ocenę.Polecam!

Klient: Karolina
Data: 22.03.2022 r.


Bardzo polecamy. Doskonała obsługa. Pan Grzegorz Sikora wykazał się niebywałym profesjonalizmem i umiejętnościami negocjacyjnymi. W niecały miesiąc udało się sfinalizować całą transakcję kupna mieszkania. Gorąco polecamy, Paweł i Ania.

Klient kupujący: Paweł
Data: 22.03.2022 r.

 


Profesjonalna i miła obsługa, super kontakt.
Bardzo sprawne i szybkie działanie
Polecam.

Klient sprzedający: Adrian
Data: 19.03.2022 r.

 


Serdecznie polecam współpracę z biurem ABC. Pan Grzegorz jest osobą profesjonalną, bardzo szybko i bez problemów przeprowadził transakcję sprzedaży mieszkania, przez cały czas służył radą i pomocą, był bardzo zaangażowany i rzetelny. Dzięki temu transakcja przebiegła szybko i bezpiecznie dla jednej i drugiej strony.

Klient sprzedający: Ewa
Data: 09.03.2022 r.


Polecam agencję ABC Dom Nieruchomości. Zakup mieszkania z pomocą Pana Grzegorza przebiegł szybko i sprawnie.

Klient kupujący: Jan
Data: 08.03.2022 r.


Współpracę z Panem Grzegorzem Sikorą oceniam bardzo pozytywnie. Jest dostępny pod telefonem, pomaga podczas całego trwania zakupu.

Klient kupujący: Anna.
Data: 15.02.2022 r.


Współpracowaliśmy z p. Grzegorzem przy zakupie mieszkania. Sprawdziliśmy wcześniej opinie zarówno o firmie ABC Nieruchomości jak i o p. Grzegorzu. Wszyscy pisali w samych superlatywach co wydało nam się trochę nierealne. Na szczęście okazało się że to prawda. Pan Grzegorz podszedł do tematu bardzo profesjonalnie, udzielał nam wszelkich informacji oraz był pod telefonem (lub oddzwaniał najpóźniej tego samego dnia). Bardzo sobie chwalimy współpracę zarówno z p. Grzegorzem jak i ABC Nieruchomości które reprezentuje.

Klient kupujący: Michał.
Data: 30.01.2022 r.

 


Serdecznie polecam ABC Nieruchomości, w szczególności współpracę z Panem Grzegorzem. Pełen profesjonalizm, cudowne zaopiekowanie detalami, a do tego przesympatyczna osoba.
Jeżeli jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję sprzedać-kupić nieruchomość na pewno bez wahania wybiorę ten sam numer telefonu i będę polecać każdemu.

Klient sprzedający: Agnieszka F.
Data: 09.01.2022 r.


Pan Grzegorz Sikora to profesjonalista oferta przygotowana porządnie i rzetelnie kupujący jest przeprowadzony przez cały proces sprzedaży z dbałością i w poczuciu bezpieczeństwa . Dzięki i polecam Tego Pana.

Klient sprzedający: Janusz K.
Data: 17.12.2021 r.


Witam serdecznie. Przeprowadzałam przez abc dom juz drugą transakcję sprzedaży nieruchomości i jestem zachwycona profesjonalizmem,skutecznoscią i jakością usług świadczonych przez tę firmę. Zarówno Pani Beata jak i Pan Grzegorz są niezwykle uprzejmi,kompetentni i od początku do końca transakcji dbają o najmniejsze detale.Klasa i profesjonalizm w stu procentach!!!!!! Polecam i z całego serca dziękuję!!!!

Klient sprzedający: Anna C.
Data: 06.12.2021 r.


Bardzo szybka i skuteczna obsługa, sprawna i merytoryczna komunikacja. Dostępność kontaktu bez zastrzeżeń. Jeżeli ktoś oczekuje bezproblemowej transakcji - polecam.

Klient: Jadwiga
Data: 29.11.2021 r.


Pan Grzegorz to profesjonalista. Dba o każdą stronę. Zależy mu na tym, by każdy był usatysfakcjonowany. Doprowadza wszystko od początku do końca. Mogę szczerze polecić każdemu kto chce kupić/sprzedać nieruchomość.

Klient: K.O
Data: 26.11.2021 r.


Pani Beata zajęła się sprzedażą działki profesjonalnie. Czułam się zaopiekowana, wszystko było załatwione na bieżąco, a cała współpraca była zaaranżowana zgodnie z moimi potrzebami, wszystko przejrzyste i nieuciążliwe. Bardzo doceniam całe zaangażowanie Pani Beaty, które było niesamowite, tym bardziej że cała współpraca polegała na naszym telefonicznym kontakcie. Szczerze polecam współpracę z tą agencją i z Panią Beatą.

Klient sprzedający: Weronika B.
Data: 25.11.2021 r.


Wszystko bardzo sprawnie. Pani Beata zawsze zna odpowiedzi na wszystkie pytania, służy pomocą o każdej porze oraz pomaga w załatwieniu wszelkich spraw. Szczerze polecam i każdemu życzę takiej pośredniczki.

Klient: Aleksandra T.
Data: 17.11.2021 r.


Zakupiliśmy mieszkanie przez pośrednika Pana Grzegorza Sikorę. wyróżnia się profesjonalizmem, kulturą i punktualnością.Przeprowadził bardzo sprawnie proces zakupu i ponadto przygotował wszystkie dokumenty niezbędne do dalszej rejestracji mieszkania i mediów. Polecam.

Klient kupujący: Z. Kołkowski
Data: 17.11.2021 r.


Serdecznie polecam współpracę z Panem Grzegorzem Sikorą. Pełen profesjonalizm, duża wiedza i zaangażowanie. Transakcja sprzedaży przeprowadzona bardzo sprawnie. Nie musiałam się o nic martwić. Dziękuję.

Klient sprzedający: Agnieszka C.
Data: 11.11.2021 r.


Współpraca z ABC nieruchomości przewyższa oczekiwania klientów. Sprzedaż mieszkania przeszła bezproblemowo i w trybie natychmiastowym. Jako klient czułem się dopieszczony na każdym kroku.
Polecam wszystkim!

Klient: Łukasz

Data: 04.11.2021 r.


Polecam współpracę z biurem ABC, w szczególności z panem Grzegorzem Sikorą. Transakcja przeprowadzona profesjonalnie i bezproblemowo.

Klient sprzedający: Aga
Data: 02.11.2021 r.


Współpraca z Panem Grzegorzem bardzo sprawna, pomoc na każdym kroku, szybki i bezproblemowy kontakt. Pan Grzegorz dzięki swojemu doświadczeniu potrafi doradzić w każdej decyzji i wyborze. Polecam

Klient sprzedający: Paulina
Data: 09.10.2021 r.

 


Zdecydowanie polecam współpracę z tym biurem nieruchomości w szczególności z Panem Grzegorzem, któremu mimo ciężkiego okresu wakacyjnego udało się sprzedać nasza nieruchomość w dość krótkim czasie. Bardzo dobry kontakt o każdej porze dnia , pełen profesjonalizm i transakcja przeprowadzona od początku do samego końca. Współpraca z Panem Grzegorzem to była czysta przyjemność i na pewno przy następnej okazji znów skorzystamy z usług ABC Dom Nieruchomości.

Klient sprzedający: Ewelina
Data: 18.08.2021 r.

 


Serdecznie polecam usługi Pana Grzegorza, profesjonalista w każdym calu. Jestem bardzo zadowolona z poprowadzonej przez Niego transakcji.

Klient: Paulina

Data: 12.08.2021 r.


Współpraca z Panią Agatą przebiegła bardzo sprawnie na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości, począwszy od kontaktu aby obejrzeć nieruchomość kończąc na odbiorze kluczy. Pani Agata jest bardzo miłą, pomocną osobą, która dba o klientów. Brak problemów jeśli chodzi o kontakt, zawsze otrzymałam odpowiedzi na zadane pytania. Dodatkowo, w razie jakichkolwiek pojawiających się z zewnątrz problemów zawsze starała się znaleźć rozwiązanie i pomoc. Polecam współpracę z ABC Dom Nieruchomości oraz Panią Agatą! Znają się na swojej pracy i bezboleśnie przeprowadzają przez cały skomplikowany proces kupna - sprzedaży nieruchomości!

Klient kupujący: Marta
Data: 23.07.2021 r.Rewelacja. Miałam do czynienia z wieloma pośrednikami i ABC Dom Nieruchomości jest zdecydowanie w czołówce. Profesjonalne podejście do klienta, doskonałe zrozumienie potrzeb i nienaganne obeznanie w procederze zakupu mieszkania - ABC Dom był z nami do samego końca transakcji, pomagając w ogromie formalności, z których nie zdawaliśmy sobie sprawy. Z ręką na sercu polecam współpracę z tą firmą.

Klient: Natalia
Data: 05.07.2021 r.Firma godna polecenia. Pan Grzegorz bardzo sprawnie i szybko przeprowadził transakcję kupna mieszkania. Szczegółowo wyjaśniał wszystkie kwestie, bardzo kontaktowy, zawsze dostępny pod telefonem.

Klient kupujący: Mirosława
Data: 24.06.2021 r.


Bardzo polecam obsługę pani Beaty P.Zetelna kompetentna fachowa bardzo miła od początku do końca pełen profesjonalizm w pełni zaangażowana. Pani Beato jeszcze raz dziękujemy I polecamy Katarzyna R.Klient sprzedający: Katarzyna R.
Data: 22.06.2021 r.


 

Profesjonalna obsługa bardzo polecam. W przeciągu 2 mc znaleźli klienta na kupno mieszkania gdzie w poprzednim biurze przez rok nic się nie działo. Pełny profesjonalizm

Klient sprzedający: Radek
Data: 22.06.2021 r.

 

Serdecznie polecam :) super współpraca

Klient: Angelika B.
Data: 31.03.2021 r.Bardzo szybko znalezione mieszkanie, które w pełni speniało nasze oczekiwania. Cały proces przygotowany profesjonalnie. Czułam się zaopiekowana i prowadzona "za rękę" przez ten zawiły dla laika proces. Dodatkowo udało nam się wszystko bardzo szybko załatwić.

Klient kupujący: Katarzyna P.

Data: 10.03.2021 r.Transakcja przebiegła bezproblemowo. Mieszkanie oraz wyposażenie odpowiadało w rzeczywistości opisowi zawartemu w ogłoszeniu. Obsługa począwszy od pokazania nieruchomości, a kończąc na realizacji kupna, była profesjonalna. 

Klient kupujący: Mateusz O.

Data: 18.09.2020 r.Wszystko w porządku. Sprawnie, szybko, profesjonalnie. Miła i sympatyczna Pani pośrednik. ❤


Klient kupujący: Aleksandra K

Data: 13.06.2020 rJesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu całej transakcji. Kontakt z Panią Beatą bardzo dobry, na każde zapytanie, wątpliwość otrzymaiśmy odpowiedź. Cała transakcja przebiegła po naszej myśli. Polecamy w 100%.

Klient kupujący: Rafał, Anna J.

Data: 16.03.2020 r


 

 

Bardzo miła obsługa, duża wiedza na temat sprzedaży nieruchomości. Transakcja przebiegła pomyślnie i bez żadnych zastrzeżeń. Bardzo dobry kontakt ze strony Pana Grzegorza. Jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy za przeprowadzoną transakcję.

Klient kupujący: M.J. F

Data: 02.02.2020 r

 


 

Pan Grzegorz- to pełen profesjonalizmu i unikatowe, unikalne podejście do klienta. Jest to osoba pełna zaangażowania, dynamiczna, a przede wszystkim skuteczna i dyplomatyczna. W kontakcie z klientami zawsze wykazywał cierpliwość, wyrozumiałość i rzetelność, co zaowocowało pomyślnym sfinalizowaniem transakcji. Zdecydowanie polecam usługi świadczone przez firmę ABC DOM, a przede wszystkim przez Pana Grzegorza Sikora, jako rzetelnego i kompetentnego pośrednika nieruchomości. 

Klient: Anna G.

Data: 03.01.2020 r.


Świetne podejście do klienta. Profesjonalizm w pełnej klasie. Polecam każdemu!

Klient kupujący: Karolina Sz. 

Data: 03.01.2020 r.


Jestem bardzo zadowolony z obsługi przez Pana Grzegorza Sikorę. Bardzo doceniam skrupulatne podejście do całej transakcji od początku do końca. Polecam współpracę z Panem Grzegorzem. 

Klient kupujący: Jarosław G.
Data: 20.12.2019 r.


ABC DOM to indywidualne i profesjonalne podejście do klienta oraz nowoczesna metody sprzedaży, dzięki którym szybko i sprawnie sprzedałam mieszkanie. Serdecznie poleciłabym współpracę z panem Grzegorzem Sikorę - profesjonalizm, indywidualne podejście, świetny kontakt to niewątpliwie mocne strony naszej współpracy. 

Klient: Katarzyna S.
Data: 20.12.2020 r. 


Bardzo miła obsługa, pomoc przy wszelkich formalnościach, stały kontakt. Serdecznie polecam! Pan Grzegorz Sikora zawsze przygotowany do prezentacji, potrafi przekonać klientów, rzeczowe podejście do tematu sprzedaży.

Klient Sprzedający: Karolina B.
Data: 18.12.19 r.


Pan Grzegorz Sikora bardzo profesjonalnie się nami zajął. Idealnie wpasował się w nasze porzeby. Ze względu na nasz ograniczny czas Pan Grzegorz był elastyczny czasowo. Bardzo duże zaangażowanie oraz dopięcie wszystkiego na ostatni guzik i bardzo dużo pozytywnej energii, to niewątpliwe cechy Pana Grzegorza. Serdecznie polecamy!

Klient: Karolina i Dominik
Data: 18.12.2019 r.


Grzegorz Sikora jest bardzo dobrym agentem. Jesteśmy zadowoleni ze sprawnie poprowadzonej transakcji. Zakup został załatwiony bardzo sprawnie w bardzo miłej atmosferze. 

Klient: Elwira K.
Data: 18.12.2019 r.


Polecam Biuro ABC DOM do sprzedaży nieruchomości i obsługi. Mogę z całą pewnością potwierdzić profesjonalną obsługę. Pan Grzegorz Sikora spełnił oczekiwania co do zawartej transakcji. Dziękuje.

Klient: Zofia K.
Data: 18.12.2019 r.


Transakcja przeprowadzona bardzo sprawnie i przygotowana fachowo, bardzo szybko i bezproblemowo skojarzono z klientem. Pan Grzegorz Sikora spisał się na 6+.

 

Klient Sprzedający: Krzysztof

 

Data: 26.11.19 r


 Transakcja od "A " do "Z" przeprowadzona profesjonalnie i szybko. Bardzo dobry kontakt z pośrednikiem Grzegorzem Sikora. Z całego serca polecam.

 

Klient Kupujący: Hubert

Data: 26.11.19 r. 


 

Jestem zadowolona z zakupu mieszkania przez firmę ABC DOM Beata Parol. Transakcję załatwiłam bardzo szybko i sprawnie. Dokumenty do sprzedaży były profesjonalnie przygotowane, bez zbędnej zwłoki, dzięki czemu, że niczego nie brakowało, transakcja zawarcia umowy notarialnej została przeprowadzona w błyskawicznym tempie. Polecam pracownika Pana Grzesia, który w miły sposób doradził i skutecznie prowadził moją sprawę.

 

Klient Kupujący: Marzena O.

Data: 29.10.19 r


 

Miałam przyjemność skorzystać z usługfirmy ABC DOM od samego początku, czyli kontaktu telefonicznego po sprzedaż i kupno mieszkania. Uzyskałam kompleksową obsługę i pomoc. Nasz opiekun Grzegorz Sikora wykazał się dużym profesjonalizmemi ogromnym zaangażowaniem. Podejście do klienta, wiedza, fachowość na najwyższym poziomie, a przy tym P. Grzesiu bardzo otwarty z dużą dozą energii. Polecam doradcę i biuro ABC DOM.

Klient kupujący oraz sprzedający: M. K 

data: 09.10.2019 r

 


 

Profesjonalizm, zaangażowaniedyscyplina, kultura bycia językowa, możliwość konsultacji, doradztwa fachowego, bezstronność, dbałość o interes klienta.

 

Klient Sprzedający: Bohdan, Danuta M.

 

Data: 22.04.2016 r.

 Profesjonalne podejście do sprzedaży.

Klient Sprzedający: Tomasz T.
Data: 01.03.2016 r.


 Obsługa bardzo rzetelna, szybka.

Klient Sprzedający: Joanna Sz.
Data: 15.03.2016 r.


 

Pani Beata bardzo pomocna, zawsze można liczyć na jej pomoc.

 

Klient kupujący: Paulina Ż.

 

Data: 02.12.2016 r.

 


 

Polecam usługi Pani Beatki, sumienna, kontaktowa, ma bardzo fachowe podejście do sprawy. Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo chętnie będę polecała moim znajomym.

 

Klienci Sprzedający: Żaneta

 

Data: 03.04.2018 r.

 


 

Fachowa obsługa, miły kontakt, rzetelność przedstawiania ofert.

 

Klient Kupujący: Wioletta

 

Data: 01.02.2018 r.

 


 

Profesjonalizm, doradztwo poza zakresem obowiązków.

 

Klient Kupujący: Bartosz, Justyna

Data: 11.11.2017 r.

 


Bardzo miła i konkretna obsługa.

Klient Sprzedający: Tomasz Rapińczuk
Data: 29.01.2016 r.


 

Profesjonalne informacje kompetencja pomocna wyczerpujące informacje.

Klient Kupujący: Irena Ś.
Data: 19.01.2016 r. 

Jestem bardzo zadowolony z obsługi Pani Beaty Parol, wszystko poprowadziła szybko i sprawnie oraz bardzo dokładnie i skrupulatnie. Polecam tą osobę wszystkim szukającym mieszkania lub chcącym sprzedać swoje. Wkłada dużo pracy oraz serce w to co robi.

 

Klient Kupujący: Krzysztof B.

Data: 01.10.2016 r.


 

Szybka i profesjonalna obsługa, wszelkie pytanie i wątpliwości załatwiane na bieżąco i bez zbędnej zwłoki.

 

Klient Kupujący: Renata R.

 

Data: 08.10.2016 r.


 

Moje zadowolenie od samego początku transakcji. Pomoc, wiedza, szybkość działania spełniają wszystkie wymogi osoby kupującej. Od a do z w krótkim czasie. Wysoka poprzeczka. Oby tak dalej. Polecam

 

Klient Kupujący: Rafał G.

 

Data: 14.07.2018 r.

 

 


 

Sprawna i skuteczna obsługa w przyjaznej atmosferze. Polecam!

Klienci Sprzedający: Elżbieta D.

Data: 07.07.2018 r.


 

Jestem zadowolona z usług firmy. Profesjonalna usługa podczas kupna oraz odbioru mieszkania. Firma godna zaufania. Polecam.

 

Klient Kupujący: Martyna S.M.

 

Data: 27.06.2018 r.

 


 

Pani Beata Parol to osoba bardzo kompetentna. Wszystkie sprawy związane ze sprzedażą oraz kupnem mieszkania załatwia kompleksowo. Naszym jedynym zadaniem było jedynie podpisanie aktu. Polecamy Panią Beatę serdecznie!

 

Klient Sprzedający oraz kupujący: Bożena, Mariusz T.

 

Data: 21.06.2018 r.

 


 

 

Jestem bardzo zadowolony z usług. Profesjonalne podejście do sprawy.

 

Klient Sprzedający: Edward Sz.

 

Data: 19.06.2018 r.

 

 


 

 

Jestem bardzo zadowolony z usług ABC DOM

 

Pani Beata Parol jest bardzo kompetentna i pomocna, potrafi wyjaśnić w przystępny sposób wszelkie kwestie związane z procedurą zakupu mieszkania. Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Beatą i firmą ABC DOM.

 

Klient Kupujący: Kamil

 

Data: 24.08.2018 r.

 


 

 

BARDZO ZADOWOLONY

 

Profesjonalne i miłe wykonanie pracy!!! POLECAM!!!

 

Klient Sprzedający: Ryszard Ż.

 

Data: 4.02.2018 r.

 

 


 

Usługa jest dopięta do końca. Sprawne zarządzanie sprzedawaną nieruchomością.

 

Klient Sprzedający: Bogdan K.

 

Data: 01.02.2018 r.

 


 

BARDZO DOBRA WSPÓŁPRACA

 

Współpraca odbywała się na dległość. Wszystkie niezbędne sprawy zostały załatwione przez Panią Beate. Polecam usługi ABC DOM.

 

Klient Sprzedający: Krzysztof G.

 

Data: 18.12.2017 r.

 

 


 

Szybka akcja i duża pomoc oraz udzielenie rzetelnej informacji.

 

Klient Kupujący: Tadeusz K.

 

Data: 12.02.2018 r.

 

 


 

Usługa wykonana sprawnie i rzeczowo. Jestem zadowolony z usług pośrednika.

 

Klient Sprzedający: Gustaw

 

Data: 08.02.2018 r.

 


 

JESTEM ZADOWOLONA

 

Przede wszystkim profesjonalizm, ale również ciepłe i sympatyczne podejście do klienta. Transakcja została przeprowadzona bardzo szybko i sprawnie. Serdeczniepolecam usługi Pani Beaty Parol.

 

Klient Sprzedający: Grażyna N.L

 

Data: 03.03.2018 r.

 


 

BARDZO!

 

Profesjonalna, miła oraz sprawna obsługa. Pani Beata jest bardzo fajną, miłą, ciepłą osobą - można pytać ją absolutnie o wszystko - pomoże, doradzi, odpowie konkretnie, doradzi. Naprawdę wspaniale dba o klienta. POLECAM! :)

 

Klient Kupujący: Alicja

 

Data: 06.03.2018 r.


 

Wszystko przebiegło bez zarzutu. Agent zadbał o nas.

Klient: Magdalena Z.

 Profesjonalne przygotowanie ofert sprzedaży, elastyczność godzin pracy, duże zaangażowanie .


klient: Iwona s


Jestem bardzo zadowolony z pracy, pomocy Pana Grzegorza. Jest On profesjonalistą, moglem na niego liczyć podczas całości transakcji.


Klient Sprzedający: JarosławWspółpraca z Panią Beatą była przyjemna. Poświęcała nam dużo czasu i służyła pomocą.

Klient Sprzedający: Jerzy N.Fachowa pomoc na każdym etapie zakupu nieruchomości.

Klient Kupujący: Przemysław DWszystko przebiegło pomyślnie, wszelkie starania ze strony Pani Beaty odniosły sukces.

Klient Kupujący: Stanisław Z
Jestem bardzo zadowolona z usług firmy, Pani Beata była osobą bardzo kompetentną, dyspozycyjną i pomocną w rozwiązywaniu wszelkich problemów.

Klient Kupujący: Edyta i Stanisław K.
Bardzo szybko i sprawnie została wszystko załatwione

Klient Kupujący: Tomasz K


Mam nadzieję, że jeszcze nieraz z panią Beatą będę współpracować. Solidność, perfekcja i duża pomoc na każdym etapie. Dziękuję.

Klient Kupujący: Krystian P

Dobrze przeprowadzona transakcja sprzedaży.

Klient sprzedający: Bartosz f


Wykazuje duże zainteresowanie klientem. Doradza z dużym efektem. Czasowo zawsze dyspozycyjna, odpowiada na każdy telefon i mail. Oferuje szeroki zakres ofert. Mało spotykana uprzejmość. Na pewno polecę innym zainteresowanym zakupem nieruchomości. Dziękuję.

Klient Kupujący: Marek M


Bardzo ekspansywna, rzetelna i sympatyczna Pani Beata, zna się na swojej pracy. Posiada najlepsze cechy do tej pracy, potrafi z jedna z klienta i osobę sprzedającą. Optymizm i uśmiech zawsze gości na twarzy tej pani, co znacznie ułatwia kontakt

Klient: Halina k


Miła, profesjonalna obsługa, często wykraczająca poza standardy przyjętą

Klient Sprzedający: Dariusz W.Jestem zadowolony z pośrednika Pani Beaty, wszytko przeprowadzone sprawnie, rzeczowo. Bardzo dobry kontakt na każdym etapie.

Klient kupujący: Mateusz A.


Miła, konkretna a co ważne SKUTECZNA!
Informacja telefoniczna- rzeczowa- dobry kontakt w miłej otoczce.

Klient Sprzedający: Piotr D.


 

POLECAMY

 

Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie Przy SPRZEDAŻY nieruchomości.

 

Taki doradca Jak Pani Monika Świerczyńska do Prawdziwy Skarb.

 

Pełen profesjonalizm, A Przy Tym Bardzo sympatyczna i życzliwa osoba.

 

Kompleksowa OBSŁUGA i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności po sfinalizowaniu transakcji.

 

Serdecznie dziękuję i polecam Agencje Wszystkim z czystym sumieniem, bo naprawde warto.

 

Klient Sprzedający: Anna Popielarczyk

 


 

Moja opinia

 

Szczerze polecam biuro ABC dom. Profesjonalizm Pani Beaty Parol to nie tylko wiedza merytoryczna, lecz wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu w bardzo krótkim czasie udało nam się znaleźć mieszkanie, spełniające nasze oczekiwania. Doskonała znajomość branży, płynny, kompleksowy przepływ informacji, przy tym żadnych, przykrych niespodzianek. Od początku pełne zrozumienie. Pani Beata idealnie dopasowała kilka, atrakcyjnych ofert do naszych potrzeb i oczekiwań, z pośród których wybraliśmy najwłaściwszą. Otrzymaliśmy wiele istotnych i trafnych, sankcjonowanych normami prawnym porad. Oszczędziliśmy mnóstwo czasu niezbędnego na znalezienie odpowiedniej oferty, czy skompletowanie dokumentów. Skrupulatnie sporządzona umowa przedwstępna nie pozostawiała nic do życzenia. Nieruchomość została sprawdzona pod względem prawnym. Nieoceniona była również pomoc w dopełnieniu kwestii notarialnej. Szczerze polecam !

 

Ewa Tomasik

 


 

ABC DOM Najlepsze :)

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i profesjonalnego doradztwa biura ABC DOM. W szczególności z Pani Moniki, która dobrze wiedziała jak nam doradzić żebyśmy kupili mieszkanie dla naszej córki. Będziemy o Pani pamiętać jak syn za kilka lat przeniesie się do Gdańska. Pozdrawiamy.

Klient kupujący: Małgorzata i Jarosław Walczak

 

 

 

 


 

Polecamy

 

Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług firmy "ABC Dom". Pan Wojtek pomógł nam sprawnie i na korzystnych warunkach sprzedać mieszkanie, z czym wcześniej zmagaliśmy się przez długi czas i bez większych rezultatów. Pan Wojtek wykazał się dużym profesjonalizmem i uczciwością, bardzo dobrze nam doradził w wielu ważnych kwestiach, w zasadzie nie ma się do czego przyczepić :) Polecamy!

 

Ewa i Piotr

 

 


 

Super profesjonalna obsługa

W maju 2016 mialem przyjemnosc skorzystac z uslug posrednictwa przy sprzedazy mieszkania swiadczonych przez Pana Wojtka Wodzinskiego. Mialem w swoim zyciu kontakt z kilkoma posrednictwami w Niemczech i Holandii. ( od prawie 30 lat mieszkam w Niemczech). Pan Wojtek swoim profesjonalizmem i zaangazowaniem udowodnil, ze dziala na najwyzszym europejskim poziomie. Dziekuje bardzo i zycze powodzenia

Wojciech S.


 

Pełne uznanie i szacunek dla pani Beaty

Niespotykany styl bycia ,otwartość,skuteczność i szybkość realizacji zlecenia/dwa tygodnie /gdzie największe firmy pośrednictwa nie mogły wykonać zlecenia przez rok.Jestem usatysfakcjonowany że tacy ludzie pracują w tej firmie jak p.Beata

Bohdan

 


 

Lepiej trafić nie mogliśmy

Sprzedawałam z mężem mieszkanie ponad rok. Firmy, które wybraliśmy poprzez zrobienie tzw castingu nie równają się Panu Wojtkowi. Odezwał się do nas niedawno mówiąc, że ma klienta- pomyśleliśmy sobie kolejna firma, która mówi, że kogoś ma i przyprowadza swoich kolegów/koleżanki. Ku mojemu zdziwieniu w tym przypadku tak nie było. Pan Wojtek przyprowadził klienta, zaprezentował nasze mieszkanie jak nikt, ważne było dla nas ile pracy wnieśliśmy w urządzenie swojego mieszkania. Żaden inny agent nie zwracał uwagi na atuty naszego mieszkania. Transakcja to była czysta formalność. Klient był sprawdzony pod względem kredytowym a to było dla nas niezwykle ważne, gdyż wcześniej mieliśmy problem z klientem, którego inna firma niestety nie sprawdziła przez co straciliśmy czas- ponad miesiąc! Dziękuje serdecznie Panie Wojtku! :) Będziemy polecać gorąco innym wasze biuro.

Linia