Sprzedaję nieruchomość

Po pierwsze sprawdzanie Waszych potrzeb.

To w jakim czasie i za jaką cenę chcą Państwo sprzedać nieruchomość zależy od Państwa. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na profesjonalną i realną wycenę nieruchomości oraz obraz rynku, konkurencji oraz przegląd zrealizowanych transakcji aby ten cel wspólnie osiągnąć.


Sprzedam swoją nieruchomość i co dalej?

Wiele z naszych klientów boryka się z tym pytaniem. Dla nas jednak nie jest to problem. Po sprzedaży pomożemy Wam znaleźć nowe M czy to mieszkanie czy dom, tak abyście mogli się Państwo do niego wprowadzić zaraz po sprzedaży swojego.


Różnica między klientami.

Wszystkim zdaje się, że jest to obojętne jakich klientów przyprowadzają biura nieruchomości. Różnica jest jednak ogromna. Klient przyprowadzony przez naszego doradcę będzie zweryfikowany pod względem możliwości sfinansowania nieruchomości. Jest to zaoszczędzenie Państwa czasu na tzw. "oglądaczy".


Cena, ceną ...

Jak sprzedajemy nieruchomość chcemy uzyskać najwyższą cenę, natomiast potencjalny Nabywca zawsze negocjuje. Co wtedy? Zostaw to nam... Nasi doradcy specjalizują się także w negocjacjach cenowych. Gwarantujemy satysfakcję zarówno dla osoby sprzedającej jak i kupującej.


Emocje

Zarówno dla Sprzedającego jak i Nabywcy proces sprzedaży czy zakupu jest bardzo ważną decyzją, często najważniejszą i dużym przeżyciem emocjonalnym. Jako obiektywni profesjonaliści doradzamy i pomagamy we wszystkich kwestiach najlepiej dla obu stron.


Jest nabywca! Co dalej?

Zweryfikujemy i przygotujemy dokumenty do transakcji. Umówimy strony w najlepszej kancelarii notarialnej. Nasi klienci otrzymują duże zniżki.


Koniec końców - czyli odbiór mieszkania.

Po podpisaniu umowy i rozliczeniu finansowym doradca udaje się z Państwem na mieszkanie w celu weryfikacji i spisania liczników oraz przekazaniu kluczy. Po tych czynnościach agent może pomóc także w sprawach urzędowych dotyczących mieszkania.

Zgłoś ofertę