Kupuję nieruchomość

Pierwszy krok jest najważniejszy.

Jest decyzja o zakupie nieruchomości.


Potrzeby klienta

Aby dobrać odpowiednie oferty doradca potrzebuje niezbędnych informacji. Naszym celem jest pomoc w doborze najlepszej oferty dla Państwa.


Nie stać mnie na zakup innej nieruchomości - co teraz?

Jako nasi klienci mają Państwo gwarancję bezpłatnego spotkania z naszym doradcą kredytowym, który sprawdzi na jaką nieruchomość możecie sobie pozwolić jeszcze przed rozpoczęciem szukania mieszkania. Podpowiemy też o innych niestandardowych rozwiązaniach Państwa problemu.


Prezentacje

Średnio po ok 5 prezentacjach jesteście Państwo w stanie wybrać swoje wymarzone miejsce zamieszkania. Jako eksperci ds. nieruchomości współpracujemy z innymi biurami co pozwala nam na pokazanie wszystkich dostępnych ofert na rynku, które spełniają Wasze oczekiwania.


Wybrane mieszkanie / dom / działka - czyli "papierkowa robota".

Zastanawiasz się jakie dokumenty musisz zabrać ze sobą? Jak sporządzić umowę ? A może na co zwrócić uwagę? Niczym się nie przejmuj!
Nasi eksperci zrobią to za Ciebie.
Sam znalazłeś nieruchomość - nie wiesz co dalej? ZADZWOŃ!


Koniec końców - czyli odbiór mieszkania.

Po podpisaniu umowy i rozliczeniu finansowym doradca udaje się z Państwem na mieszkanie w celu przekazania kluczy. Po tych czynnościach agent może pomóc także w sprawach urzędowych dotyczących mieszkania.

Napisz do nas