3 pok z garażem do wprowadzenia- Pszczółki

Mieszkanie na sprzedaż
499 000 PLN , Pow. 57,75 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
57,75 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Pszczółki , Pomorska
Rok budowy:
2017
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
ABC749770
Cena za m2:
8 641 PLN
3 pok z garażem do wprowadzenia- Pszczółki

LOKALIZACJA

Pszczółki - miejscowość gminna , oddalona od Pruszcza Gdańskiego o ok. 10 km.
W miejscowości pełna infrastruktura:
PKP do Gdańska, sklepy, Biedronka, bary, kebab, restauracja, szkoła podstawowa, przedszkole, poczta, urząd gminy, bank, przychodnia, kościół, ścieżki rowerowe do Gdańska i do sąsiednich miejscowości.

BUDYNEK:
Zlokalizowane jest na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym o kameralnej zabudowie wybudowanym w 2017 roku. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe, na którym postawiony jest garaż blaszany.

MIESZKANIE:
Lokal o powierzchni 57,75 m2 składa się z dwóch kondygnacji:
parter: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, korytarz. 
poddasze: zaaranżowana sypialnia, której metraż daje dodatkowe ok. 20 m2 powierzchni użytkowej.
Na piętro prowadzą drewniane schody.  W salonie na podłodze gres włoski. Kuchnia została wykonana na wymiar wraz z systemem "blum" oraz  sprzętem AGD: piekarnik, mikrofala, lodówka dwuskrzydłowa z kostarką- Samsung. Do  wszystkich pomieszczeń zamontowane zostały drzwi drewniane z cichym domykaniem z ukrytymi zawiasami. 
Południowa wystawa okien zapewnia ciepło i idealne oświetlenie w salonie.


Została zamontowana instalacja pod panele fotowoltaiczne (rozliczenie na starych zasadach). Możliwość zakupu stelarza pod panele.
Istnieje także możliwość podłączenia kominka z rozprowadzeniem ciepła do pokoi. 

Możliwość pozostawienia wyposażenia po wcześniejszym uzgodnieniu. 

KOSZTY i OPŁATY:
mieszkanie jest bezczynszowe !
*ciepła woda:
- podgrzewacz - bojler elektryczny
- woda miejska
- kanalizacja
*ogrzewanie: elektryczne
-możliwość podłączenia kominka z rozprowadzeniem ciepła do pokoi,
- możliwość zainstalowania paneli - promienników ciepła infrared (przygotowana dodatkowa odrębna instalacja)


POLECAMY ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ.

 


ABCDOM NIERUCHOMOŚCI to GWARANCJA bezpieczeństwa:
- nieruchomość sprawdzona pod względem formalno-prawnym,
- nadzór licencjonowanego Pośrednika 25162
- polisa OC Pośrednika na kwotę 100 000 EUR w GENERALI T.U. S.A.,
- współpraca z kancelarią notarialną

Do ceny ofertowej należy doliczyć koszty podatku od czynności cywilno- prawnych w wysokości 2% (nie dotyczy pierwszej nabywanej nieruchomości), koszty aktu notarialnego oraz koszty obsługi transakcji.
PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI WIĄŻE SIĘ Z PODANIEM DANYCH OSOBOWYCH (IMIĘ, NAZWISKO) ORAZ PODPISANIEM POTWIERDZENIA WSKAZANIA ADRESU.

"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest ABCDOM NIERUCHOMOŚCI Beata Parol. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody ABCDOM NIERUCHOMOŚCI Beata Parol jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa ABCDOM NIERUCHOMOŚCI Beata Parol w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."
Nieprawidłowy adres E-mail