Kameralnie, z ogródkiem, garażem do wprowadzenia

Mieszkanie na sprzedaż
380 000 PLN , Pow. 54 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
54 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Trąbki Wielkie
Rok budowy:
1970
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
ABC683951
Cena za m2:
7 037 PLN

ATRAKCYJNE MIESZKANIE  Z OGRÓDKIEM, GARAŻEM I POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM W OKOLICACH TRĄBEK WIELKICH

MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA DZIAŁKI. 


OPIS MIESZKANIA
Przestronne, jasne m, ciepłe  i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2 - pokojowe,  znajdujące się na pierwszym piętrze  mieszkanie, o łącznej pow. użytkowej 54 m2 w składającego się z:

- pokoju o pow. ok. 18 m2
- oddzielnej kuchni z oknem z częścią jadalnianą o pow.ok.14 m2
- dużej sypialni o pow. ok 13 m2
- przedpokoju o pow. ok. 4 m2
- łazienki z prysznicem o pow.5 m2


Mieszkanie wyposażone w zabudowę stałą, reszta do własnej aranżacji.  Wykonano instalację SAT/TV/INTERNET(światłowód), zamontowano drzwi wejściowe antywłamaniowe oraz drzwi wewnętrzne firmy DRE, w pokojach i przedpokoju podłoga została wyłożona panelami. Łazienka w gresie, wyposażona w pralkę Amica, baterię Grohe, geberit Roca oraz  kabinę prysznicową  z płaskim liniowym odpływem.

W kuchni  na wyposażeniu płyta indukcyjna Ikea, piekarniki AEG, pochłaniacz z wlotem do komina, zlew  z konglomeratu kamiennego.  Na całości sufit podwieszany,  w przedpokoju światła Led.  W mieszkaniu zostały wymienione instalacje elektryczne. W kotłowni znajduje się piec Elterm - Chorąży dwufunkcyjny plus boiler pionowy firmy Eromet (140L) z możliwością ogrzewania wody grzałką elektryczną, a także z możliwością  zamontowania  pieca na opał stały  (przygotowane  i sprawdzone przewody  dymowe po przeglądzie kominiarskim).  Mieszkanie zostało ocieplone wełną 10cm,
Na terenie podwórka znajdują się trzy komórki murowane do dowolnego zagospodarowania, które można przerobić wedle uznania.
Do lokalu przynależny ogródek, garaż, pomieszczenia  gospodarcze,  a na terenie  nieruchomości  znajduje się  też   wspólna integracyjno- rekreacyjna. 


Całe mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie 2022/2023
Zakres prac wykonanych w mieszkaniu  poniżej :
-usunięto starą drewnianą podłogę, ułożono styropian biały o grubości 5 cm na całej powierzchni podłogi mieszkania, ułożono folię izolacyjną oraz rurki do ogrzewania podłogowego w całym mieszkaniu, wymieniono wcześniej już wspomnianą instalację wodno-kanalizacyjną w całym mieszkaniu,instalację elektryczną na miedzianą w kotłowni (instalacja 3-fazowa). Wykonano wylewkę betonową na całej powierzchni podłogi mieszkania,  wykonana została  nowa  zabudowa kuchni oraz  nowoczesne wykończenie  łazienki 

INFORMACJE FINANSOWE, PRAWNE:

PEŁNA WŁASNOŚĆ  Z UDZIAŁEM W GRUNCIE I KSIĘGĄ WIECZYSTĄ 
Mieszkanie  BEZCZYNSZOWE , 
Opłaty: Prąd wg  zużycia od  150 zł  do 1000 zł  w zależności od pory roku i zużycia oraz woda wedle zużycia.

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego  budynku, wybudowanego w latach siedemdziesiątych. Do mieszkania przynależy piwnica ok. 20 m2 znajdująca się pod budynkiem. Niedaleko budynku znajduje się świetlica przeznaczona do spędzania czasu wolnego, rekreacji i edukacji, rozwijania zainteresowań i integracji lokalnych społeczności.

LOKALIZACJA
Lokal znajduje się w gminie Trąbki Wielkie, w miejscowości Gołębiewo.
Bardzo dobra komunikacja - PKS  do Gdańsk Główny,  niecałe 8 km do miejscowości Pszczółki, gdzie znajduje się stacja kolejowa; 15 km do Tczewa.   

Zapraszamy na prezentację !


ABCDOM NIERUCHOMOŚCI to GWARANCJA bezpieczeństwa:
- nieruchomość sprawdzona pod względem formalno-prawnym,
- nadzór licencjonowanego Pośrednika 25162
- polisa OC Pośrednika na kwotę 100 000 EUR w GENERALI T.U. S.A.,
- współpraca z kancelarią notarialną

Do ceny ofertowej należy doliczyć koszty podatku od czynności cywilno- prawnych w wysokości 2% (nie dotyczy pierwszej nabywanej nieruchomości), koszty aktu notarialnego oraz koszty obsługi transakcji.
PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI WIĄŻE SIĘ Z PODANIEM DANYCH OSOBOWYCH (IMIĘ, NAZWISKO) ORAZ PODPISANIEM POTWIERDZENIA WSKAZANIA ADRESU.

"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest ABCDOM NIERUCHOMOŚCI Beata Parol. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody ABCDOM NIERUCHOMOŚCI Beata Parol jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa ABCDOM NIERUCHOMOŚCI Beata Parol w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."
Nieprawidłowy adres E-mail