Funkcjonalne, 2 pok., stan deweloperski-Trąbki Wlk

Mieszkanie na sprzedaż
270 000 PLN , Pow. 31,85 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
31,85 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Trąbki Wielkie
Rok budowy:
2023
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
ABC710810
Cena za m2:
8 477 PLN
REZERWACJA !! REZERWACJA !! REZERWACJA !! 
ATRAKCYJNE PRZYTULNE MIESZKANKO Z OGRÓDKIEM

LOKALIZACJA:

Nieruchomość położona w miejscowości Trąbki Wielkie - 13 km od centrum Pruszcza Gdańskiego. Niedaleko znajduje się obwodnica oraz autostrada, co znacznie ułatwia dostęp do Trójmiasta (dojazd bez korków). Mieszkanie znajduje się w Trąbkach Wielkich, gdzie znajduje się szkoła podstawowa z dużą halą sportową, poczta, sklepy: delikatesy Fart, Biedronka, sklep odzieżowy, kwiaciarnia, bank, kościół, pizzeria, urząd gminy, przychodnia, zakład rehabilitacji.

BUDYNEK
Budynek w stanie deweloperskim został wybudowany w 2023 r. Okna PCV.  Dach pokryty dachówką. Ogrzewanie gazowe. 

OPIS MIESZKANIA
Lokal o powierzchni całkowitej 31,85 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym pokoju, łazienki oraz korytarza. Wszystkie pomieszczenia są bardzo dobrze nasłonecznione. Układ jest funkcjonalny co daje możliwość aranżacji według własnego gustu.
Niewątpliwym atutem jest słoneczny taras wraz z ogródkiem. 

NIERUCHOMOŚĆ przy zakupie przez OBCOKRAJOWCA NIE WYMAGA ZGODY Z MSWiA - zakup  z szybkim wydaniem kluczy.

Polecamy i zapraszamy na prezentację.


ABCDOM NIERUCHOMOŚCI to GWARANCJA bezpieczeństwa:
- nieruchomość sprawdzona pod względem formalno-prawnym,
- nadzór licencjonowanego Pośrednika 25162
- polisa OC Pośrednika na kwotę 100 000 EUR w GENERALI T.U. S.A.,
- współpraca z kancelarią notarialną

Do ceny ofertowej należy doliczyć koszty podatku od czynności cywilno- prawnych w wysokości 2% (nie dotyczy pierwszej nabywanej nieruchomości), koszty aktu notarialnego oraz koszty obsługi transakcji.
PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI WIĄŻE SIĘ Z PODANIEM DANYCH OSOBOWYCH (IMIĘ, NAZWISKO) ORAZ PODPISANIEM POTWIERDZENIA WSKAZANIA ADRESU.

"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest ABCDOM NIERUCHOMOŚCI Beata Parol. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody ABCDOM NIERUCHOMOŚCI Beata Parol jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa ABCDOM NIERUCHOMOŚCI Beata Parol w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."
Nieprawidłowy adres E-mail