Mieszkanie w domu / ŚWIŃCZ

Dom (Szeregowy) na sprzedaż
250 000 PLN , Pow. 65,10 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
65,10 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Pruszcz Gdański
Liczba kondygnacji:
0
Numer oferty:
ABC158156
Cena za m2:
3 840 PLN
LOKALIZACJA
Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej miejscowości Świńcz. Położonej zaledwie 6 km od Pruszcza Gdańskiego- przy drodze wojewódzkiej 226. Dobry dojazd na obwodnice i do centrum Pruszcza. Przystanek autobusowy znajduję się po drugiej stronie ulicy (linia 51, 418, 859 do Gdańska oraz linia 842 do Pruszcza) Świetnie skomunikowana z całym Trójmiastem. Bliskość terenów zielonych sprzyja ludziom kochającym aktywnie spędzać czas na spacerach, wycieczkach rowerowych czy bieganiu. Miejsce to daje komfort, wygodę oraz oszczędność czasu dlatego też jest idealne dla każdego.

BUDYNEK
Nieruchomość w budynku wielorodzinnym 4- lokalowym. Parterowy, niepodpiwniczony- skrajny. Wybudowany w ubiegłym stuleciu. Budynek nieocieplony. Dach pokryty eternitem- dwuspadowy ze strychem. Okna PCV (wymienione 10 lat temu) Ogrzewanie centralne (piec na drewno i węgiel).

OPIS NIERUCHOMOŚĆI
Kompaktowe i funkcjonale mieszkanie o łącznej pow. użytkowej 65,10 m2. Lokal składa się z:
- przybudówki, przedpokoju, 2 pokoi, kuchni i łazienki,

Nieruchomość z dużym potencjałem, ale wymaga remontu. Elektryka miedziana, wymieniona w latach 90 tych. Woda i kanalizacja z sieci gminnej. Ciepła woda z bojlera- zasilanego z pieca lub na grzałkę elektryczną. W mieszkaniu grzejniki panelowe. W ramach udziału w nieruchomości wspólnej właściciel może korzystać z ogródka o pow. ok 730m2. Na którym wybudowany jest budynek gospodarczy i szopy. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia dodatkowej działki rekreacyjnej, która znajduje się tuż obok posesji (pow. 314m2- cena: 50 000zł) Serdecznie zapraszam na prezentację. Licencja zaw. 25162

INFORMACJE FINANSOWE
Cena mieszkania: 250 000 zł

Do ceny ofertowej należy doliczyć koszty podatku od czynności cywilno- prawnych w wysokości 2%, koszty aktu notarialnego oraz koszty obsługi transakcji.
PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI WIĄŻE SIĘ Z PODANIEM DANYCH OSOBOWYCH (IMIĘ, NAZWISKO) ORAZ PODPISANIE POTWIERDZENIA WSKAZANIA ADRESU.
Nieprawidłowy adres E-mail