Atrakcyjny, dwupoziomowy lok. w Gdyni.

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
1 259 000 PLN , Pow. 201,02 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
201,02 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gdynia Grabówek , Morska
Rok budowy:
2010
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
ABC718882
Cena za m2:
6 263 PLN
LOAKALIZACJA
Jedna z najbardziej zielonych dzielnic Gdyni- Grabówek, ulica Morska znajdująca się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dojazd do centrum Gdyni zajmuje zaledwie kilka minut. Pełna infrastruktura, punkty handlowo-usługowe, liczne sklepy, vis-a-vis LIDL. Wszystko na wyciągnięcie ręki. Łatwy i szybki dojazd na obwodnicę Trójmiasta. Doskonała lokalizacja stanowiąca własną reklamę na twój własny biznes.

BUDYNEK
Kameralny, nowoczesny i bardzo dobrze utrzymany z 2010 roku. Czteropiętrowy z dużą ilością przeszkleń i windą. Bezpośrednio za budynkiem parking ogólnodostępny dla właścicieli lokali- wyłożony kostką i zamykany bramą. Ogrzewanie w budynku z własnej kotłowni gazowej. W budynku znajduje się okulista i biuro rachunkowe.

OPIS LOKALU
Lokal handlowo-usługowy znajdujący się na parterze łącznej pow. użytkowej 201,02 m2. Dwupoziomowy (poziom 0 pow. 97,53m2, poziom -1 pow. 103,49m2) Przestronny i ładnie doświetlony przeszkloną od strony ulicy witryną. Bardzo dobrze widoczną z głównej drogi. Główne wejście od frontu- z ulicy. Drugie wejście od tyłu budynku- bezpośrednio z parkingu. Dodatkowo niezależne wejście na -1, również od strony ulicy. Cały lokal zadbany ładnie wykończony gresem. Na dole w-c i aneks kuchenny. Istnieje możliwość przearanżowania wnętrza do swoich własnych potrzeb jak i podziału na dwa niezależne lokale (2 niezależne liczniki prądu)
Miejsce to idealnie sprawdzi się jako sklep, salon fryzjerski, salon kosmetyczny, gabinet stomatologiczny, biuro, kancelaria, medycyna estetyczna, tapicer, solarium, salon masażu, gabinet lekarski lub do dalszego wynajmu jako lokata kapitału. Serdecznie zapraszam na prezentację. Licencja zaw. 25162

INFORMACJE FINANSOWE
Cena: 1259 000 zł (Faktura ZW- zwolniony z podatku)
Czynsz: 936 zł (w tym c.o. zaliczka na c.w. i z.w. wywóz nieczystości, f. remontowy)

Do ceny ofertowej należy doliczyć koszty aktu notarialnego oraz koszty obsługi transakcji.

PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI WIĄŻE SIĘ Z PODANIEM DANYCH OSOBOWYCH (IMIĘ, NAZWISKO) ORAZ PODPISANIE POTWIERDZENIA WSKAZANIA ADRESU.
Nieprawidłowy adres E-mail