Tylko 9500zł/m- Centrum Gdańsk-3 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż
519 900 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 54,73 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Gdańsk , Robotnicza
  • Piętro: 3 na 3
  • Numer oferty : ABC412057
  • Cena za m2 : 9499.36 PLN

Dwie niezależne sypialnie z centralnie ułożonym salonem, z którego mamy widok na całe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na najwyższej kondygnacji i jest boczne, a nad nim jest tylko strych. Dzięki takiej lokalizacji jest bardzo ciche.
Mieszkanie przeszło remont w 2018 roku. Zostały położone nowe panele na podłodze (pod nimi są grube deski, więc można w przyszłości je odsłonić i wycyklinować), kompletnie wymieniona jest łazienka tj. płytki, kabina prysznicowa, instalacja grzewcza, w kuchni ocieplono od środka ścianę, między meblami zamiast płytek jest malowane szkło, meble są na wymiar wykonane przez stolarza. Zostały wykonane dwie szafy na wymiar, zabudowano wnęki; jest nowy piec gazowy z funkcją grzania wody; wymieniono okna wszystkie na nowe, 5 komorowe z okleiną zewnętrzną w ciemnym kolorze aby wkomponować się w kamienicę złote szprosy wewnątrz szyb; kamienne parapety; wymieniono drzwi wewnętrzne, natomiast do mieszkania zamontowane są dwie pary drzwi, z czego jedno skrzydło jest antywłamaniowe - solidne, zamki z patentem i certyfikatami.
Niskie koszty utrzymania- 300zł miesięcznie.
Mieszkanie posiada piwnicę.
Istnieje możliwość powiększenia mieszkania o strych. Taki układ może dać powyżej 110m2 powierzchni mieszkalnej.

Lokalizacja :
- Śródmieście Gdańska, dokładniej Młode Miasto, które właśnie powstaje; Klub Stocznia, B90 - ok 150m, nabrzeża Motławy/Martwej Wisły ok 200m., przystanki: SKM 4min., tramwaj 3 min., autobus 5 min. Dworzec Główny PKP 13 min. Szkoła średnia, podstawowa, przedszkole ok 10 min., przychodnia lekarska ok 10 min. kościoły, sklepy, etc. max 10 min. Jak to w śródmieściu. A jednocześnie na uboczu co powoduje wyjątkowość kamienicy.
Okolica przechodzi czas rewitalizacji, budowane są nowe apartamentowce, prężnie działająca Wspólnota Mieszkaniowa wymieniała w całej kamienicy dach, zainwestowała w miejsce zabaw dla dzieci, a w kolejnej turze inwestycyjnej jest wykonanie remontu klatek schodowych.

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu. Wojciech 799-280-614